Rode Firma Usługowo-Handlowa Sklep Papierniczy Urszula Rode

Legnica

Opinie o Rode Firma Usługowo-Handlowa Sklep Papierniczy Urszula Rode

rode porażka

praca w tej firmie to porażka, właściciele robią z pracownikami co chcą.... a niby szef [usunięte przez moderatora] to osoba niekompetentna i mistrz szybkiej wymówki ( kłamstwa) cena za reklamę nie jest warta świeczki a używane przez nich materiały to najtańsze [usunięte przez moderatora] na rynku.... nie polecam........

Zostaw opinię o Rode Firma Usługowo-Handlowa Sklep Papierniczy Urszula Rode - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rode Firma Usługowo-Handlowa Sklep Papierniczy Urszula Rode