Moroni Firma Handlowa

Gdynia

Opinie o Moroni Firma Handlowa

Damian

Wspaniały sklep z meblami, obrazami, szafkami, lustrami. Posiadają stylowe meble,które zdobią mój salon. Polecam

AGA

Jestem bardzo zadowolona z lustra jakie kupiłam w ich sklepie, jest przeslicznie i idealnie pasuje do mojej łazienki, super wykonanie, sklep godny zaufania!

Ela

Wspaniały sklep z super meblami, zakupilam ostatnio u nich szafki do sypialini,prezentuja sie rewelacyjnie Polecam

karola

eble posiadają swój nieodparty urok i chrakter, w żadnym innym sklepie nie można takich kupić

Zuza

Rewelacyjny sklep, kupowałam w nim niedawno pięknie wykonaną toaletkę w stylu orintalnym, jestem bardzo z jej zakupu zadowolona a w dodatku nie kosztowała mnie wiele a sklep wysłał mi ją bardzo szybko

Zostaw opinię o Moroni Firma Handlowa - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moroni Firma Handlowa