Pc Centrum Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Pc Centrum Polska Sp. z o.o.

okradziony

Krótko i na temat: [usunięte przez administratora].> Zachęcam wszystkich oszukanych do zamieszczania swoich opini na temat Państwa [usunięte przez administratora].. Z tego co wiem to się zamykają żeby uciec przed wszystkimi oszukanymi, którzy domagają sie zwrotów i odszkodowania.....

Witam, a ja wręcz przeciwnie mam bardzo przykre doświadczenia z tą firmą. Zakupiłem towar który jest niezgodny z opisem, nie działa i nie mogę sie doprosić naprawy lub wymiany. Brak kontaktu, nie odbierają ode mnie tel i nie odpisują na sms'y i maile, a jeśli uda mi się jakoś ich dorwać to jestem beszczelnie zbywany. Sytuacja trwa już ponad 2 m-ce. Nie polecam wręcz PRZESTRZEGAM przed ta firmą!!! Totalna porażka i tragedia. Do momentu transakcji i zapłaty oczywiście wszystko jest ok ale ja już zapłacisz to wszelki kontakt wraz z serwisem ZNIKA!!!!!!!!! Zainteresowanych i oszukanych proszę o kontakt

Zostaw opinię o Pc Centrum Polska Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pc Centrum Polska Sp. z o.o.