Cybernet Wmw Józef Woch

Zabierzów

Opinie o Cybernet Wmw Józef Woch

Nigdy więcej cybernet.

Nie podpisuje umowy z tym operatorem, ciągle awarię, brak kontaktu z biurem, odokładają słuchawkę jak coś się dzieje, tak rozwiązują problemy awarii, bardzo kiepska obsługa klienta. Najgorsza obsługa z jaką się spotkałem.

Ania

Mieszkam w Pisarach koło Rudawy. Byłam przez 3 lata zadowolona z łącza na linii telefonicznej ale od około roku zaczęły się dziać różne dziwne rzeczy m.in. nawet kilkugodzinne przerwy. nie przedłużyłam kolejnej umowy. Rozmawiałam z sąsiadami i polecili mi WMW. Od 3 tygodni korzystam z tej sieci radiowej i łącze w końcu jest zawsze kiedy potrzebuje. Sąsiedzi mieli rację chociaż kiedyś trzymałam się od sieci radiowych z daleka (złe doświadczenia sprzed kilku lat)

rudy

ogólnie to dramat

Szalał

Są lepsi na rynku co do prędkości i ceny w cebernet maja np. prędkości .2mbit/s pobierania ale prędkośc wysyłania do 256 kbit/s i działa bardzo złe żeby nie napisać brzydko

Józef

Generalnie profesjonalnych mają techników. Pomocni nawet po godzinach pracy. Ceny abonamentu niestety złodziejskie...

Wojtek W

Nie słódź tak o tym Cybernecie z tego co wiem to nie jest tam przestrzegane żadne bhp w pracy, aż kiedyś dojdzie do nieszczęścia. Oczywiście praca [usunięte przez moderatora] tz umowa zlecenie.

Zostaw opinię o Cybernet Wmw Józef Woch - Zabierzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cybernet Wmw Józef Woch