Harwell - Emergency Notebook S.C.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Harwell - Emergency Notebook S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harwell - Emergency Notebook S.C.

Oszukany klient

Witam. Przestrzegam przed firmą komputerową / sklepem Harwell notebook. Odradzam absolutnie i nie radzę komukolwiek, zakupu czegokolwiek w tym sklepie Harwell ! W czerwcu tego roku (2015) zakupiłem u nich baterię firmy Mitsu o pojemności 4400mAH do laptopa mojej żony marki Toshiba za niemałe pieniądze. Bateria trzyma „aż” godzinę czasu czyli „aż” 20 minut więcej od obecnej baterii, która służy jej już wiele lat a za nowości trzymała trzy godziny (i to mając mniejszą pojemność – 4000mAH). Nie tego oczekiwałem po nowej i drogiej baterii. Żona nadal nie może zabrać swojego laptopa na piknik, bo nie da się na tej baterii obejrzeć nawet jednego półtoragodzinnego filmu. Kupując ostatnio baterię innej marki (innej firmy o pojemności też 4400mAH) w innej firmie na allegro (SobComputers) do mojego laptopa trzyma ona dwie i pół godziny. Dzień po moim zakupie jedyny oddział firmy Harwell znajdujący się na ul. Sosnkowskiego na Ursusie został zamknięty i zlikwidowany o czym nawet nigdzie na internecie nie została umieszczona informacja. Zero kontaktu. Firma - widmo. Przez dwa dni nie mogłem się dodzwonić na żaden z telefonów tej firmy, po czym jak już jakimś wielkim cudem jakiś łaskawca odebrał, (po wielokrotnym celowym wyłączaniu telefonu oraz anulowaniem moich połączeń gdy próbowałem się dodzwonić) wrednym i chamskim prawie, że agresywnym tonem „życzliwie” mnie poinformował, że pieniędzy mi nie zwróci a towar wraz z dowodem zakupu! mogę jedynie odesłać pod jakiś tam dziwny adres co zapewne zakończy się bezpowrotną utratą sprzętu (bo kto co komu udowodni) tymbardziej jak oddam oryginalny dowód zakupu (paragon). W elektromarketach typu Saturn czy Media Markt bądź np. w jednej z firm na Allegro – Pamięć Absolutna z Wrocławia jest możliwość bezproblemowej wymiany bądź nawet zwrotu towaru i odzyskania za niego pieniędzy w ciągu tygodnia, dwóch a nawet czterech. W sklepie Harwell nie można zwrócić towaru/sprzętu, nie można odzyskać kasy a także zareklamować lub oddać

kacpi88

Ostrzegam przed praktykami firmy Harwell. Oddałem laptopa z nadzieją na szybką naprawę lub jakąkolwiek pomoc z ich strony. Laptop był u nich 3 miesiące (sic!) Zero kontaktu ze strony serwisu. Zero informacji o zmianie siedziby! Zero informacji o czymkolwiek, przy czym zapłata za "serwisowanie i diagnoze" w wysokości 70zł. To ja musiałem dzwonić i się dopytywać (mimo zapewnień i wielu obietnic z ich strony). Poziom obsługi klienta poniżej jakiegokolwiek poziomu. Zdecydowanie NIE POLECAM!!

Zostaw opinię o Harwell - Emergency Notebook S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harwell - Emergency Notebook S.C.