C4pl Sp. z o.o.

Opinie o C4pl Sp. z o.o.

I-co-zrobisz

Uczestniczyłem w procesie rekrutacji do firmy. Nic się nie nauczyłem. Nie podobało mi się, niestety.

Tobiasz

Uczestniczyłem w procesie rekrutacji do firmy. Firma zajmuje się zaawansowanymi technologiami informatycznymi dotyczącymi obsługi Data Center oraz sieci. Po spotkaniu odniosłem wrażenie, że są bardzo kompetentni w dziedzinie którą reprezentują - rzeczowe pytania, bez sciemy. Nie przeszedłem rekrutacji, dlatego tez nic wiecej nie moge napisać. Może przeraziła ich suma jaką chciałem zarabiać :).

Zostaw opinię o C4pl Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C4pl Sp. z o.o.