MDK Karol Żuk

Gdańsk

Opinie o MDK Karol Żuk

Grzegorz

Nie zgadzam sie z moim przedmowca, firma tabyla prekursorem napraw laptopow i komputerow. Niestety realia sa takie ze czasami trzeba robic cos z niczego. Naprawiali lapki gdy jeszcze nikt nie slyszal o technologii bga, a oni juz ja mieli rozpracowane. Co do zarobkow- adekwatne do profilu dzialalnosci. Przynajmniej nie naciagaja klientow. Szef kompetentny i wymagajacy -prznajmniej Karol, jak z Pawlem to nie wiem. Tak to racja ze szukaja innej dziury w rynku bo ta branza sie juz konczy. Dzis hipermakety sprzedaja jednorazowki. Jesli ktos ma starszego lapka tak 5 latka to naprawy tylko u nich.

Syn

Niestety, w tej firmie nie da się zarobić. Nie masz także co liczyć na rozwój. Właściciel kompletnie nastawiony w inną stronę. Tani majsterklepka, który zamiast inwestować w rozwój klepie coś na kolanie i liczy na 200% zysków. Obsługa klientów także pozostawia dużo do życzenia.

Zostaw opinię o MDK Karol Żuk - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MDK Karol Żuk