Misys International Banking Systems Sp. z o.o.

Opinie o Misys International Banking Systems Sp. z o.o.

Aganiok

Na początek dla juniora dobre warunki, jednak później niełatwo dostać coś więcej. Firma stara się być pro-pracownik, organizują różne eventy typu sweet friday (finansowany przez pracowników), owoce co środę itp. Ocenę zaniżam przez szefa ESG (Support), który nie nadaje się na jakiekolwiek managerskie stanowisko, nie broni pracownika ani nie występuje w jego interesie chroniąc jedynie swój. W innych działach wygląda to na szczęście inaczej.

Czy Twoim zdaniem warto podjąć pracę w firmie Misys International Banking Systems Sp. z o.o.? Dodaj komentarz i pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw opinię o Misys International Banking Systems Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Misys International Banking Systems Sp. z o.o.