L-Systems

Piła

Opinie o L-Systems

Prac1

Coś tu się nie zgadza, programista zdecydował się przyjść za 2k.:), niezły to musiał być fachura, a może dopiero został programistą niedawno. Wiem coś o warunkach pracy tam: duża elastyczność, samochody służbowe, możliwość zarobienia powyżej 10K na miesiąc, wszystko zależy od umiejętności i efektywności. Przyznaje, że wymagania szef stawia duże.

asdf

Jak można pracować w IT za 2k brutto?! w Poznaniu mało kto za mniej niż 5k brutto robi. 2k brutto to jak dostać w twarz..

asdf

exPrac - 2013-04-16 15:48:02 Szczerze odradzam. Szef na początku robi świetne wrażenie: inteligentny, konkretny i miły. Później wychodzi szydło z worka. Zarobki - żenada. Po okresie próbnym miało być lepiej, ale nie było. Po wielkim boju - podwyżka dzięki której zbliżyłem się do poziomu operatora wideł w oborze (czyli mniej niż 2000 brutto. Tak brutto - dla programisty!). Oficjalny zakaz ujawniania ile zarabiasz - jeśli powiesz a szef się dowie - wylatujesz. Rozumiem, żeby ukryć na ile pracownicy dają się robić w balona. Nie byłem jedynym, który był niezadowolony z zarobków... Ten zakaz pokazuje również jaka atmosfera jest w firmie... Szkolenia informatyczne - mimo, że były darmowe i przydatne dla firmy - nieosiągalne - również dla tych z dłuższym stażem. Miałem wrażenie, że właściciel obawiał się, żeby nie było pracowników mądrzejszych od niego. Organizacja pracy w firmie - ja nazwałbym ją dezorganizacją. Przykładowo, radykalna przebudowa bazy danych na której pracuje tworzona aplikacja - tuż przed ukończeniem tej aplikacji, nie ma -zdaniem szefa - wpływu na termin ukończenia pracy. A przecież można było od początku lepiej przemyśleć projekt a potem budować bazę taką jaka powinna być w efekcie końcowym. Niestety na projektowanie aplikacji oraz bazy żal było czasu... Takie efekty wynikają z tego iż szef (chyba) nie ma doświadczenia w zarządzaniu wieloosobową firmą, zakłada iż zna się na wszystkim najlepiej (co nie zawsze jest prawdą) no i chciałby zajmować się wszystkim i kontrolować wszystko w firmie - a to już jest nie do ogarnięcia przez jednego człowieka. Jeśli umiesz być bardzo elastyczny i zarobki są dla Ciebie do przyjęcia może popracujesz tam trochę, ale nie gwarantuję.Jak można pracować w IT za 2k brutto?! w Poznaniu mało kto za mniej niż 5k brutto robi. 2k brutto to jak d

exPrac

Zostaw opinię o L-Systems - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie L-Systems