Hybris Sp. z o.o. w Organizacji

Gliwice

Opinie o Hybris Sp. z o.o. w Organizacji

java

3.5 brutto czy netto? jakie stanowisko?

txt

Korpo, jednak atmosfera pracy w porządku dzięki tworzącym ją ludziom 4/5. Technologie 3/5 W zależności od tego gdzie pracujesz to np z NoSqlem możesz nie mieć bezpośredniego kontaktu. Drążcie szczegóły waszego ewentualnego stanowiska aż do bólu. Płaca ok 4/5 są różne dodatki typu multisport. Ilość pracy, obciążenie -> znaczne 3/5 Ogólnie 3.5 Na początek, po studiach może być. Bardziej opłaca się niż firmy S, C i W

Zostaw opinię o Hybris Sp. z o.o. w Organizacji - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hybris Sp. z o.o. w Organizacji