Ts.Net Tomasz Sobczuk

Ozorków

Opinie o Ts.Net Tomasz Sobczuk

makooo

Jestem jego pracownikiem już długi czas, i jak już pracowałem u wielu pracodawców to tak ten potrafi docenić pracownika. Co do zarobków to w zasadzie dużo zależy od umiejętności ale można nawet dużo zarobić pod warunkiem że ktoś coś potrafi a nie że jest się na 4 roku studiów informatycznych a nawet nie potrafi sobie poradzić z najprostszym problemem takim jak zainstalować system czy ustawić router. Bo jeśli ktoś nie wierzy to uwierzcie że są tacy ludzie. Ale właściciel tej firmy jest naprawdę w porządku i we wszystkim można się z nim dogadać bez problemów.

TS.BZDET
@makooo 29.11.2013 23:29

WSZYSTKO FAJNIE TYLKO JAK KUPUJE W SKLEPIE TO UDAJE ZE JUZ PLACIL I WYCHODZI Z TOWAREM , POZDRAWIAM !

makooo
@TS.BZDET 05.10.2016 09:16

Niby jaki towar i gdzie

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Ts.Net Tomasz Sobczuk - Ozorków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ts.Net Tomasz Sobczuk