Info Marine Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Info Marine Sp. z o.o.

Turbo

Nie polecam rozpoczynać tam pracy, maksymalna umowa na 2 lata, potem nie przedłużają szefowie, notabene ojciec i syn. Firma rodzinna, przyjaciele rodziny mają benefity, reszta dostaje ochłapy. Wypłata na czas, chociaż za dodatkowe diety wyjazdowe na pomiary trzeba się prosić. Spory bałagan w zarządzaniu i procedurach które nie są przestrzegane. Współpracownicy ok, jedynie to ratuje atmosferę. Niestety konkurencja zaczyna przewyższać tą firmę więc redukcje kosztów i pracowników postępują. Kto ma siły i nerwy - może próbować. Ja osobiście nie polecam.

Macie doświadczenie w pracy w firmie Info Marine Sp. z o.o. ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Info Marine Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Info Marine Sp. z o.o.