DocuSoft Sp. z o.o.

Bielsko-biała

Opinie o DocuSoft Sp. z o.o.

Marek Gibas

sądziłem że po 6 latach wspólnej pracy i znajomości macie odrobinę lepsze zdanie na mój temat szkoda że tak szybko i łatwo oceniacie ludzi a do tego ciu... który wykorzystał mojej odejście z pracy - nawet trolle mają odwagę podpisać się pod postem

m.j.

Bardzo slabe miejsce pracy.( usunięte przez administratora ) Mimo ze atmosfera fajna to niestety nie mogę polecić firmy. ( usunięte przez administratora ) niestety kolejna ściema :/

gg
@m.j. 16.03.2012 20:30

frustracje Mareczku należy wyładowywać w inny sposób

@m.j. 16.03.2012 20:30

o co chodzi z tą ściemą? co jest niejasne? Ja pracuję już od kilku miesięcy i nie narzekam, umowa konkretna, wypłata na czas, może chodziło o to, że nie można ściemniać? No nie można, bo każdy ma jasno określone zadania i musi się z nich wywiązać- to czysty układ, jest praca jest płaca. Polecam!

Zostaw opinię o DocuSoft Sp. z o.o. - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DocuSoft Sp. z o.o.