PPHU KSJ 72 Polska Yellow Star

Częstochowa

Opinie o PPHU KSJ 72 Polska Yellow Star

były pracownik

na początku wydawało się wszystko ok, ale z czasem szef nie potrafił rozdzielić spraw prywatnych z zawodowymi. Doszedł do tego romans z moją koleżanką. Tak się składa, że dobrze o tym wiedziałam. Tymi kategoriami też wybierał która z nas zostanie gdy kończył się czas umowy... wywalił mnie osobę która miała doświadczenie a zostawił osobę bez doświadczenia i która średnio ogarniała temat. Wiadomo jakimi kategoriami sugerował się On ;) Jeśli chodzi o terminowość w płaceniu wynagrodzenia to było spoko.

darek
@były pracownik 19.08.2015 13:13

Pani Moniko Maruszo czy poprzednie i kolejne zwolnienia Pani z pracy też były związane z romansami właścicieli o który tylko Pani wiedziała ? Myślę że odpowiedzi powinna Pani szukać gdzie indziej a konkretnie u siebie - BRAK CHĘCI DO PRACY. Co do terminowości wynagrodzeń zgadzam się z Panią Moniką było OK

Gość
@były pracownik 19.08.2015 13:13

A może najzwyczajniej w świecie jesteś tak brzydka, że z Tobą nie chciał romansować?

Zostaw opinię o PPHU KSJ 72 Polska Yellow Star - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU KSJ 72 Polska Yellow Star