Easy-Wifi Maria Teodorczyk

Częstochowa

Opinie o Easy-Wifi Maria Teodorczyk

elrafello

Kamera IP, którą zakupiłem w tym sklepie okazała się towarem poserwisowym i używanym, w dodatku po kilku dniach kamera popsuła się a sprzedawca (a właściwie dwóch bardzo niemiłych właścicieli) odmówiło naprawy urządzenia twierdząc, że ją kupiłem u nich ale kilka lat temu. Nigdy nie spotkałem się z takim traktowaniem klienta!!! Zdecydowanie nikomu nie polecam tego sklepu i omijacie je wielkim łukiem!!!

Bakuś

Polecam! Najlepszy pracodawca w moim życiu. Szczery i uczciwy człowiek

al
@Bakuś 08.06.2016, 16:48
Polecam! Najlepszy pracodawca w moim życiu. Szczery i uczciwy człowiek

tak jak ty.

kokos

A ja polecam,kupiłem latarkę z zoomem od nich,na allegro, i działa, już 1.5 roku.

klient

Mocno przestrzegam przed zakupem w sklepie internetowym easy-wifi.pl W moim przypadku okazali się zwykłymi oszustami i naciągaczami!!! Pomimo kilku prób naprawy uszkodzonego od zakupu zegarka z kamerką - za każdym razem odsyłali uszkodzony produkt. Nie polecam zakupu w ich sklepie!!!

Zostaw opinię o Easy-Wifi Maria Teodorczyk - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Easy-Wifi Maria Teodorczyk