Iridum Jan Bargiel

Bielsko-biała

Opinie o Iridum Jan Bargiel

Rudy Kot

Mam do Pana takie pytanie: czy Pan nadal pracuje w tej firmie? Jeśli tak, jaki ma Pan do niej stosunek? Proszę o odpowiedź na maila [usunięte przez moderatora] to dla mnie bardzo ważne, pozdrawiam.

DUD

Pracuję dla tej firmy już 3 lata . Tak ... to już 3 lata pomocy poszkodowanym w wypadkach. Osobiście uważam że warto podjąć pracę jako agent tej firmy chociazby ze względu na bogate warunki prowizyjne. Szybko mozna dotrzeć do poziomu prowizji 50% i jest to realne 50%. Firma solidnie zajmuje się procesem likwidacji szkody, nie boi się spraw trudnych. W ramach procentu który oferujemy Klientowi ( 15-25%), Klient ma zapewnioną fachową obsługę Kancelarii Adwokackiej i nic za nią nie płaci. Jako jedyni wysyłamy pełnomocnika poszkodowanych do postępowania karnego przeciwko sprawcy zdarzeń w wypadkach komunikacyjnych. Do duży +, bo wiele spraw odpada w dużych kancelariach na wstępie gdyż czeka się na wynik sprawy karnej, zapominając że ona ma kluczowe znaczenie przy występowaniu o roszczenia cywilne - odszkodowawcze. Na pierwsze wynagrodzenie czeka się od miesiąca do kilku miesięcy w zalezności od stopnia skomplikowania sprawy, polecam firmę do współpracy wszystkim chętnym z południowej Polski - woj. śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, mazowieckiego, opolskiego, lubelskiego. Agenci mają możliwość negocjacji swojej prowizji od 20-50% ! Prowizje wypłacane są agentom co miesiąc, u mnie do 10 dnia każdego miesiąca niezależnie czy kwota jest mała czy duża. Polecam spróbować ;)

Zostaw opinię o Iridum Jan Bargiel - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iridum Jan Bargiel