Bobrek Ireneusz Doradztwo Ubezpieczeniowe

Piotrków trybunalski

Opinie o Bobrek Ireneusz Doradztwo Ubezpieczeniowe

była pracownica

Pracowałam w tej firmie w okresie letnim w 2014r. Praca bez umowy, w nieprzyjemnej i wyjątkowo trudnej do wytrzymania atmosferze. Pracodawca od kilku lat zwalnia i zatrudnia nowych pracowników bez umowy, aż dziwne, że Inspekcja Pracy nie wzięła się za tą firmę. Po pracy u ww. pracodawcy długo dochodziłam do siebie.

były pracownik

Właściciel firmy nie zapewnia podstawowych praw pracownikowi. Atmosfera pracy jest nie do wytrzymania, praca bez umowy. Właściciel notorycznie zwalnia i zatrudnia kolejnych ludzi niszcząc ich samoocenę. Taka prawda niestety.

Zostaw opinię o Bobrek Ireneusz Doradztwo Ubezpieczeniowe - Piotrków trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bobrek Ireneusz Doradztwo Ubezpieczeniowe