Subsydium Firma Prawnicza Dariusz Gruszowski

Kraków

Opinie o Subsydium Firma Prawnicza Dariusz Gruszowski

kamil

Polecam! Wysoki poziom i przemiła obsługa.

Piotr K.

Polecam !

klient

Przeszedłem do Subsydium z EuCO (jako klient) i jest NIEPORÓWNYWALNIE ! Sprawę prowadzi konkretna osoba a nie automat przez który najpierw trzeba się przebić na infolinii tak jak w euco! Już nie wspomnę o mniejszej prowizji i o tym że widać że coś robią.. a nie tak jak w euco gdzie nic nie robili przez pół roku..

miami

Super firma nie brali pieniędzy dopiero po wygranej i to satysfakcjonującej :D SUPER SUPER DZIĘKUJE

Zostaw opinię o Subsydium Firma Prawnicza Dariusz Gruszowski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Subsydium Firma Prawnicza Dariusz Gruszowski