Mam Elżbieta Jarosz-Olejnik

Mam Elżbieta Jarosz-Olejnik

Opinie o Mam Elżbieta Jarosz-Olejnik

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co sądzicie o poziomie zarobków w Mam Elżbieta Jarosz-Olejnik? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Paweł

Osoba która działa tylko na własną korzyść nie polecam.

Wasyl

Osoba nie kompetentna tylko wyludzajaca pieniądze. Nie polecam.

Vip

Pracowałam z Panią Elżbietą około roku bardzo mile wspominam tą współprace.Każdy kto do niej przychodził dostawał porady odnośnie dotacji.To wlaśnie dzieki niej dostałam dotacje. Bardzo polecam ta Panią. Przykro mi się robi za wypisane powyżej oszczerstwa przeciwko tej Pani

Lotos

Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Kobieta z uśmiechem na twarzy. Bardzo mile ja wspominam

Zostaw opinię o Mam Elżbieta Jarosz-Olejnik - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mam Elżbieta Jarosz-Olejnik