LO International Insurance-Broker Sp. z o.o.

Radom

Opinie o LO International Insurance-Broker Sp. z o.o.

klajent

Obsługiwała mnie ta firma, oddział Radom. Totalny chaos w firmie. Zgrywają niby świetnie zorganizowaną agencję do obsługi dużych firm a w firmie dało się wyraźnie wyczuć niezorganizowanie z poplątaniem. Akurat pracownik, który mnie obsługiwał wydawał się rzetelny ale zarządzający tą firmą to jakaś porażka, najprawdopodobniej nie potrafią zarządzać zespołem a w firmie brakuje mocy przerobowych. Takie moje wrażenie. Proponuję popracować właścicielowi nad zarządzającymi managerami tej firmy o ile tacy w niej są.

Jeżeli współpracowałeś z firmą LO International Insurance-Broker Sp. z o.o. dodaj komentarz. Twoje zdanie ma znaczenie.

Zostaw opinię o LO International Insurance-Broker Sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LO International Insurance-Broker Sp. z o.o.