Asekuracja Biuro Consultingowe Teresa Hardzina

Oświęcim

Opinie o Asekuracja Biuro Consultingowe Teresa Hardzina

Michał

Kupiłem polisę OC komunikacyjną w Styczniu tego roku, po dwóch tygodniach dostałem z AXA pismo z dopłatą 600 zł za podanie złych danych, dodam od razu że kupowałem polisę u agenta w Biurze w Oświęcimiu na Rynku , podałem wszystkie dane dałem do wglądu dowód rejestracyjny, i osobisty. Wygląda to dla mnie tak że agent chciał obniżyć składkę z polisy i podał tam jakieś bzdury żebym na miejscu zapłacił mnie niż w jakimś innym biurze, a później dostałem z AXA dopłatę aż 600 zł. Pozdrawiam Michał

Marta

Kupiłam polise kosztów leczenia na 7 dni dla całej rodziny, co się okazało, przewspaniałe panie co tam pracują anulowały polise i kase zgarnęli a my byliśmy bez ubezpieczenia nawet o tym niewiedzc. Sprawa była w sądzie ale nie weim jak się skończyła. Odradzam złodzieji.

Zostaw opinię o Asekuracja Biuro Consultingowe Teresa Hardzina - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asekuracja Biuro Consultingowe Teresa Hardzina