Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Marzanna Trzebiatowska

Giżycko

Opinie o Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Marzanna Trzebiatowska

Deidara

Z uslug Pani Marzanny jestem bardzo zadowolony. Myślalem, juz że nie znajdę odpowiadającego mi w 100% ubezpieczenia mieszkania, jednak dzięki Pani Marzannie się to udalo. Polecam gorąco wszystkim, którzy nie są za bardzo zorientowani w temacie ubezpieczeń. Pani marzanna to na prawdę świetny profesjonalista w swojej dziedzinie!

nagato

Polecam jak najbardziej każdemu, kto szuka ubezpieczenia dla siebie lub bliskich. Pani Marzanna potrafi bardzo dobrze doradzić. Wie co robi i jest w tym na prawdę dobra.

Borelaf

Wizyta u Pani Marzanny przebiegła szybko i sprawnie. Doradztwo profesjonalne. Udało się wybrać najodpowiedniejszą opcję ubezpieczenia mieszkania, w bardzo dobrej cenie. Polecam.

Miskal

Bardzo profesjonalne podejście do zawodu oraz do klienta. Duża wiedza z zakresu wykonywanego zawodu. Doradztwo bardzo rzeczowe i konkretne a co najważniejsze pomocne. POLECAM

Drocek

Pani Marzanna, to profesjonalistka w każdym calu. Warto udać się do niej jeśli szukamy fachowej porady. Polecam!

Michał

Z wizyty u Pani Marzanny jestem bardzo zadowolony. Usiedliśmy wspólnie i wybraliśmy najlepsze możliwe dla mnie ubezpieczenie. Jest to fantastyczna osoba o bardzo dużej wiedzy

Lukasz

Bardzo profesjonalna obsluga. Mila atmosfera i świetne doradctwo. Polecam wszystkim szukającym dobrego i odpowiedzialnego Agenta ubezpieczeniowego

Zostaw opinię o Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Marzanna Trzebiatowska - Giżycko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Marzanna Trzebiatowska