eXtender Firma Ubezpieczeniowa

Łódź

Opinie o eXtender Firma Ubezpieczeniowa

Nastka

CU eXtender wysyła powiadomienia pocztą o kończących się ubezpieczeniu do wszystkich swoich klientów i to już od kilku lat. Nie ma też znaczenia czy jest to klient z Łodzi, Pabianic albo nawet z innego województwa. Raczej pan Xeron mija się z prawdą. Co do samej składki OC to napiszę tyle: zmieniają się stawki, są różne promocje, czasami agent sam musi się wystarać o zniżkę dla klienta. Od samego agenta dużo zależy. Jak jest dobry wyliczy najtaniej i z Pana nie zedrze. Ja bym się cieszyła płacąc ponad 100zł mniej za OC. Ja polecam pana Marcina :). Firma fajna. Mili ludzie tam pracują.

Xeron

Firma oszukuje. Za ubezpieczenie samochodu zapłaciłem 447 zł za samo OC, rok później na niezmienionych warunkach poszedłem do agenta, który w tej samej firmie (TUW) ubezpieczył samochód od odpowiedzialności cywilnej za 320 zł. Poza tym extander nie informuje o kończącym się ubezpieczeniu, kłamiąc, że takie powiadomienie wysłał pocztą. NIE POLECAM

Adam

Praca w branży ubezpieczeniowej nie jest łatwa, ale kto nie boi się ludzi, umie mówić:), korzystać z kalkulatorów da sobie radę. Atmosfera w pracy jest przyjazna. Firma ma pracowników stacjonarnych w oddziałach i współpracujących w terenie. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z ubezpieczeniami nauczysz się dużo, bo firma ma w swojej ofercie blisko 20-a Towarzystw Ubezpieczeniowych, na co dzień zawierasz umowy w 10-u z nich, więc jest czas na ogarnięcie tematu. Zespół pomaga sobie, ale trzeba śledzić maile ze zmianami i ciekawostkami. Zaczynając najwięcej nauczysz się pracując z klientami. Poproś Szefa, żeby przydzielił Cię do konkretnego pracownika i powierzył mu szkolenie Ciebie. Jeśli będziesz uczył się od wszystkich to zajmie to więcej czasu i będzie trudniejsze. Piszę o tym dlatego, że za błędy w polisach, które powodują konieczność dopłaty odpowiadasz materialnie. Do podstawy dochodzi prowizja zależna od wyników. Mankamentem są zmiany

Zostaw opinię o eXtender Firma Ubezpieczeniowa - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eXtender Firma Ubezpieczeniowa