Erfurt Beata Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

Opinie o Erfurt Beata Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

Krzysztof

Pobrali gotówkę za ubezpieczeniu samochodu. Po roku przy próbie przedłużenia ubezpieczenia okazało się że auto nie zostało ubezpieczone. Jeździłem nieświadomie rok bez ubezpieczenia. Aktualnie oszukują klientów w Gliwicach przy ul Chorzowskiej w SDH "Społem". Sprawę zgłaszam do Prokuratury z art. 286 KK

Tomasz55
@Krzysztof 16.09.2016 16:52

Mocne oskarżenia. Niestety często okazuje się, że to nie tyle oszustwo co ludzki błąd, pomyłka, za którą dany pracownik odpowiada, a oskarżenia okazują się nie mieć podstaw i są krzywdzące. Współpracuję z Panią Beatą od wielu lat, ubezpiecza wszystkie moje pojazdy, nieruchomość i moją rodzinę, nigdy nie było problemów i jestem bardzo z usług zadowolony.

pirx
@Tomasz55 28.08.2018 13:47

To nie byla pomylka. Oszukanych zostalo parenascie osob. Sprawa skonczyla sie w sadzie z wyrokiem skazujacym.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Erfurt Beata Pośrednictwo Ubezpieczeniowe - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Erfurt Beata Pośrednictwo Ubezpieczeniowe