BELLA Sp. z o.o.

Czosnów

Opinie o BELLA Sp. z o.o.

hania

Zależy czy jeździsz po kraju czy za granicą głównie ale myślę, że grubo ponad najniższą krajową @hajko jest

anonymus

Swoją opinię napisze w przyzwoity sposób, tak aby administrator nie miał powodów do usunięcia. Bella Zakład Kompozytów, to jedno wielkie dziadostwo. Można napisać całą książkę na temat tej firmy, tutaj nawet rozcieńczają mydło w łazience. Praca w akordzie, czyli powinieneś mieć zapewnione materiały, a okazuje się że zapomnieli zamówić itp, jeżeli coś potrzebujesz z magazynu, to jest dopiero masakra, ile musisz się nachodzić, nagadać żeby Ci wydali materiał. Tutaj nie ma podstawowych materiałów do produkcji, a narzędzia, narzędzia to rarytas w tej firmie, najlepiej jak przyniesiesz swoje. Kierowników, koordynatorów, kontrolerów więcej jak pracowników produkcyjnych. Jeden drukuje, drugi przynosi a trzecie nakleja nalepki. Co do zarobków, to jest dopiero dno, lepiej płacą w markecie na kasie, czy jako ochroniarz w Biedronce. Tutaj nie zarobicie, a jak by mogli to kazali by Ci dopłacić. Brak jakich kol-wiek premii, premią jest to że nic nie zabrali, a zabierają często. Ci ludzie nie mają pojęcia o Kompozytach, jedna wielka garażówa. Brak jakiego kol-wiek szacunku do ludzi. Tutaj są takie barany że szok, wymierzą bramę na wszystkie możliwe sposoby, wy spawają stelaż a potem nie mieści się w bramie haha. Stanowczo ODRADZAM pracę w tej firmie. Jedno wielkie dno. Zarobki DNO. Atmosfera DNO.

pomoc

jasne, nie warto, jak chce zarobic 1450 netto to prosze bardzo, pewne 100%info pozdr

IVONN

P.Areckis chciała bym cos blizej wiedziec o tej firmie poniewaz wybiera sie o niej mój narzeczony czy powinnismy o czyms wiedziec?

areckis

Odradzam prace w tej firmie. Nie dotrzymują zobowiązań finansowych

Zostaw opinię o BELLA Sp. z o.o. - Czosnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BELLA Sp. z o.o.