Ster S.C. Kancelaria Doradców Podatkowych Witold i Michał Franc

Bytom

Opinie o Ster S.C. Kancelaria Doradców Podatkowych Witold i Michał Franc

strugany

To już nie jest kancelaria podatkowa ,to manufaktura w której ludzie pracują(usunięte przez administratora)

STUDENTKA

ZAMIAST UMOWY NA OKRES PRÓBNY TO "PRAKTYKA" NA KTÓREJ PRACUJESZ ZA DARMO OD 7 DO 15 I OBIETNICA ZATRUDNIENIA. JAK MASZ JUŻ PRACOWAĆ NA UMOWĘ O PRACĘ TO DZIĘKUJĄ, BO SZUKAJĄ JEDNAK KOGOS INNEGO.

na dowidzenia

WSTYD!! WSTYD !! FIRMA Z TAKIMI TRADYCJAMI A PŁACI PRACOWNIKOM W KILKU RATACH!!! WSTYD ŻENUJĄCY WSTYD!!! BRAK NASZEJ KOCHANEJ SZEFOWEJ OJ BRAK TEGO JEDNAK NIE WRÓCIMY LUDZIE KTO NA WAS PRACUJE KTO?? WIĘCEJ POKORY TA WASZA PYCHA WAS ZNISZCZY I FIRMĘ

Zostaw opinię o Ster S.C. Kancelaria Doradców Podatkowych Witold i Michał Franc - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ster S.C. Kancelaria Doradców Podatkowych Witold i Michał Franc