Opinie o Noblesse Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości w Poznań

counter
5 1 28 5 1
Anonim

Czytają CV a potem i tak dają obowiązki ponad kompetencje. Duża rotacja pracowników, zbyt duzo pracy na jednego pracownika, ciągłe zmiany organizacji biura, bezpłatne nadgodziny (ale przecież nikt nie każe zostawać po godzinach... tylko kto wtedy odwaliłby całą robotę :) ), zero szkoleń, wieczny brak segregatorów, brud, zniszczone meble, inwigilacja. Jedynym plusem jest, że łatwo można tam załapać się na pierwsze doświadczenie w księgowości, a księgowe (o ile mają czas) pomagają.

Czy w Noblesse Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości są paczki/bony świąteczne?

Angelika

Fajna atmosfera pracy, dużo się można nauczyć, samodzielne księgowe bardzo pomocne. Polecam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Co jaki okres czasu w Noblesse Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości można ubiegać się o podwyżkę?

@Anonim

Dzień dobry. Każdy ma prawo do swoich uwag i wypowiedzenia się na łamach forum (anonimowo) gowork- to bardzo proste i szybkie narzędzie ;) Życzę ,Anonim, miłego dnia ;)! a wszystkim pozostałym czytającym posty do siedziby naszej kancelarii w celu zapoznania się z naszą ofertą i wszystkich potencjalnych kandydatów do współpracy ;)) Zapraszam również na stronę www.noblesse.com.pl.

Właściciel kancelarii Nowy wpis
 Problem

Z uwagi na zamieszczone przez Panią/Pana na portalu GoWork nieprawdziwe informacje na temat praktyk pracowniczych stosowanych przeze mnie w prowadzeniu działalności gospodarczej, na mocy w art. 212 Kodeksu karnego, 216 §2 Kk wzywam Panią/Pana do natychmiastowego zaniechania publicznego pomawiania, znieważania, jak również obrażania mojej osoby i osób ze mną współpracujących oraz rozpowszechniania nieprawdziwych informacji w zakresie prowadzenia przeze mnie działalności gospodarczej. Jednocześnie ostrzegam, że wpisy dokonywane przez Panią/Pana na tym portalu od dnia dzisiejszego są bacznie i systematycznie śledzone oraz przekazywane mi przez Administratora oraz zostały w dniu dzisiejszym zgłoszone na Policję. Każdy następny anonimowy wpis o podobnym charakterze, który zostanie wprowadzony przez Panią/Pana na dowolnym forum lub portalu internetowym zakończy się skierowaniem zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa do Prokuratury, jak również skierowaniem wniosku z oskarżenia prywatnego do Sądu o odszkodowanie oraz zadośćuczynienie za straty poniesione przeze mnie, spowodowane pani niezgodnym z prawdą i prawem działaniem. Jednocześnie w tym miejscu oczekuję pisemnych przeprosin za długotrwałe szkalowanie mojej osoby. Z poważaniem Jolanta Klorkowska-Przybyła

Właściciel kancelarii Nowy wpis
 Problem
@Anonim

Z uwagi na zamieszczone przez Panią/Pana na portalu GoWork nieprawdziwe informacje na temat praktyk pracowniczych stosowanych przeze mnie w prowadzeniu działalności gospodarczej, na mocy w art. 212 Kodeksu karnego, 216 §2 Kk wzywam Panią/Pana do natychmiastowego zaniechania publicznego pomawiania, znieważania, jak również obrażania mojej osoby oraz rozpowszechniania nieprawdziwych informacji w zakresie prowadzenia przeze mnie działalności gospodarczej. Jednocześnie ostrzegam, że wpisy dokonywane przez Panią/Pana na tym portalu od dnia dzisiejszego są bacznie i systematycznie śledzone oraz przekazywane mi przez Administratora oraz zostały w dniu dzisiejszym zgłoszone na Policję. Każdy następny anonimowy wpis o podobnym charakterze, który zostanie wprowadzony przez Panią/Pana na dowolnym forum lub portalu internetowym zakończy się skierowaniem zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa do Prokuratury, jak również skierowaniem wniosku z oskarżenia prywatnego do Sądu o odszkodowanie oraz zadośćuczynienie za straty poniesione przeze mnie, spowodowane pani niezgodnym z prawdą i prawem działaniem. Jednocześnie w tym miejscu oczekuję pisemnych przeprosin za długotrwałe szkalowanie mojej osoby. Z poważaniem Jolanta Klorkowska-Przybyła

aaa Nowy wpis
Kandydat

Na rozmowach o pracę zdarzają się pytania o plany życiowe (małżeństwo czy posiadanie dzieci), co jest absolutnie niedopuszczalne.

Biuro rachunkowe gdzie można się dużo nauczyć i zdobyć doświadczenie. Fajny zespół, który zawsze pomoże. Niestety duża rotacja pracowników, którzy nie wytrzymują presji a presja jest olbrzymia. Ilość pracy przypadającą na jednego pracownika jest stanowczo za duża z tego powodu zespół zawsze siedzi po godzinach rzadko kto wychodzi po 8 h pracy. Polecam jeśli chcecie dużo się nauczyć i podnieść swoje kwalifikacje ale napewno w trakcie pracy w tym biurze nie będziecie mieć czasu na nic innego. Dlatego nie uważam, żeby to miejsce nadawało się na pracę na lata.

Ciekawyksiegowy
@Były pracownik

A wynagrodzenie adekwatne do nakladu pracy i zaangażowania?

@Ciekawyksiegowy

Zapraszamy &Ciekawyksięgowy do siedziby naszej kancelarii w celu uzyskania kompetentnych informacji na temat warunków współpracy ;) Rownocześnie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.noblesse.com.pl; Miłego dnia ;)!

@Ciekawyksiegowy

Absolutnie nie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

@Pytanie

O bonach można pomarzyć:) na święta raczej jakieś większe upominki.

Klient
@Anonim

Ten czas jest dla nas bardzo ważny - dla nas i naszych klientów ;)) wspólnie przeżywamy te święta przy opłatku, przygotowanych wigilijnych potrawach ;) a i Gwiazdorek co roku nie zapomina o naszych wspaniałych księgowych ;))

Magda
@Anonim

Co roku są paczki od serca ;) pracownicy zawsze miłe zaskoczeni i zadowoleni ❤️

@Magda

Pracownicy raczej czują presję, by wyrobić się do VAT w tym natłoku pracy :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 234 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Noblesse Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości?

XXX
@Pytanie

Nikt nie zapyta o nic po angielsku, może ze 2 osoby się tam nim posługują.

@XXX

Przy rekrutacji najważniejsze są umiejętności rachunkowe i wiedza z zakresu sprawozdawczości oraz podatków. Umiejętności lingwistyczne-są cenione ale są to kwalifikacje niższej wagi niż 3 wymienione wyżej.

@Pytanie

Wiele osób naszej kancelarii posługuje się językiem angielskim (w większości potocznie ale i biznesowo) - jest to ważne i pomocne z uwagi na obsługę kontraktów zagranicznych. Jest to z pewnością ciekawa informacja dla wszystkich potencjalnych kandydatów pragnących podszkolić swoje umiejętności językowe ;) Zapraszamy do współpracy!

Angelika

@Angelika

Dziękujemy za dobre słowa ;)) A wszystkich pozostałych kandydatów zapraszamy serdecznie do współpracy - to WY tworzycie wizerunek naszej kancelarii i dzięki WAM możemy się rozwijać ;))

Gosia

Czy firma ma jakieś wymagania co do starających sie o prace?

ok
@Gosia

zależy pewnie na jakie stanowisko chciałabyś się ubiegać. Jeśli jesteś studentem: - z doświadczeniem to na początek proponują ci płatny dzień praktyk, po którym decydują czy cię przyjmą, czy nie. Jeśli cię wezmą, to dostajesz umowę zlecenie na kilka miesięcy i wtedy jest podejmowana decyzja czy zostajesz. - bez doświadczenia - różnica polega na dniu praktyk, bo wtedy jest on bezpłatny. (usunięte przez administratora) Potrafią wziąć dwie osoby na dzień próbny i wtedy decydują kto był lepszy. Jeśli chodzi o zarobki, to nie ma czegoś takiego jak minimalne na UZ, nie zarobisz 17/h (przynajmniej na początku). Z tego co wiem, to dostajesz stałą pensję (o ile pamięć mnie nie myli to coś ok 2200-2300 zł), ale sama dysponujesz swoim czasem. Wiadomo, że wolne bierzesz jak masz ogarnięte sprawy związane z pracą, a ile jest tej pracy faktycznie? Tego nie wiem, ale biuro jest otwarte od 8:00 a pracownicy siedzą nawet o ok. 18:00.

@ok

Tym czasem to soe tak nie dysponuje. Praca zleceniobiorcy to tak.naprawde prawdę praca etatowca, co jest sprzeczne z przepisami. Na początek możesz dostać od 2000 do 2500 netto, zależy od doświadczenia, tego jak sobie radzisz (usunięte przez administratora)

Czym Noblesse Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości zachęcają? Jakie mają dodatki?

@Pytanie

Nie mają żadnych dodatków. Ani grupowego ubezpieczenia, ani szkoleń, a jeśli nawet, to nie wszyscy pracownicy mają "zaproszenie". Nie zafunduja Ci nawet okularów do pracy. Nie płacą za nadgodziny.

Karol

Dzień pierwszy w firmie jest bezpłatny ?

Zostaw merytoryczną opinię o Noblesse Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.