Kowalczyk Adam Kowalczyk Grupa Finansowa

Lubocześnica

Opinie o Kowalczyk Adam Kowalczyk Grupa Finansowa

roman

no cóż nie warto robić interesów z tym panem. zresztą jakie interesy?? człowiek niesłowny, nieuczciwy i chyba orbituje w innym świecie

Zuza11
@roman 21.02.2015 23:36

proszę o kontakt ze mną w sprawie tego Pana z.zuza.11@wp.pl

prosty uczciwy człowiek

Ja i kilku moich znajomych robiliśmy "inwestycje" u pana Adama Kowalczyka. Wieczne opóźnienia, ściemnianie, kręcenie i czekanie miesiącami na "astronomiczne zyski" które oczywiście nie nadeszły do dziś. Nie odbieranie telefonów, nieodpisywanie na maile, i te klimaty. po prostu złodziejstwo.

Zostaw opinię o Kowalczyk Adam Kowalczyk Grupa Finansowa - Lubocześnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kowalczyk Adam Kowalczyk Grupa Finansowa