Advent International Sp. z o.o.

Opinie o Advent International Sp. z o.o.

Los locos

Pracowałem w firmie dobre kilka lat. Porządna marka, aczkolwiek w atmosferze już od dłuższego czasu czuć nerwowość spowodowaną widmem zbliżającego się zamknięcia firmy. Nie wszyscy pracownicy odnoszą się z szacunkiem do innych, w żeńskiej części zespołu da się zaobserwować konflikty wynikające z kompleksów czy też małostkowości tych osób. Trzymać się z daleka, równia pochyła.

ohhh

A to dobre, że tak anonimowo :D Pracuję tu znacznie dłużej i żadna Bronisława nie dołączyła do nas w 2010 roku :)

Zostaw opinię o Advent International Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advent International Sp. z o.o.