Pośrednictwo Finansowe Profit Krzysztof Maszota

Pruszcz gdański

Pośrednictwo Finansowe Profit Krzysztof Maszota

Opinie o Pośrednictwo Finansowe Profit Krzysztof Maszota

Magdalena

@Poszkodowana, jak rozumiem jesteś byłym lub obecnym pracownikiem firmy? Rozumiem treść Twojego komentarza jednak takie sytuacje powinny być zgłaszane do odpowiednich instytucji. Rozumiem chęć poinformowania i swoistego ostrzeżenia jednak forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem na poruszanie czy też rozstrzyganie tak poważnych spraw.

Poszkodowana

Ten typ może już działa w twoim gronie, więc chroń proszę swoich znajomych/klientów bazaposzkodowanych@gmail.com Prokuratura prześwietla 30 spółek związanych ze sprawą w tym 28 powiązanych z Maszotą. !!! Uwaga!!! Krzysztof Maszota i jego tematy. Większość piramid finansowych do których naganiał kończy się jak tu http://spottedlublin.pl/lublinianka-wyludzila-100-mln-zlotych-detektyw-rutkowski-w-lublinie/ Krzysztof Maszota Był od początku prezesem w EduVision i sprzedawali "inwestycje" na 3%/msc a z drugiej strony uruchamiali lichwiarskie pożyczki ( przestępstwo). Dorota B. to też ziółko i recydywistka ale to on jest winny oszust - "dźwignie finansowe" Jego obecne tematy to RentApartments www.rentapartments24.pl ConsiegeFinance www.conciergefinance.info Do oszust wabi klientów przekierowując ze swoich pseudo autorskich szkoleń ( kopiuj wklej z innych ) jak Finanse na 5 i Trening Rentiera. www.finansowoniezalezni.pl Prokuratura prześwietla 30 spółek związanych ze sprawą w tym 28 powiązanych z Maszotą. Naprawdę uważacie na niego, osoby powiązane i udostępniajcie proszę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Pośrednictwo Finansowe Profit Krzysztof Maszota? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

gość

Burak jakich mało, ignorant i dupek

Nick
@gość 11.04.2016 17:59

Czemu tak uważasz?

Michał

A czemu tak sądzisz będzie to bardzo pomocne .

Zostaw opinię o Pośrednictwo Finansowe Profit Krzysztof Maszota - Pruszcz gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pośrednictwo Finansowe Profit Krzysztof Maszota