GB Finance Expert S.C. Grażyna Kwiotek Beata Siwoń

Żory

Opinie o GB Finance Expert S.C. Grażyna Kwiotek Beata Siwoń

klient II

Witam, Miałem taką samą sytuację...tylko z drugą z Pań( siwoń) szkoda gadać do zeszłego roku mieliśmy problemy... Nikomu nie polecam żadnych kontaktów z tą Panią, potrafi zaburzyć każdemu nawet życie osobiste. Pozdrawiam.

Klient

Chciałem Pani Grażynie Kwiotek bardzo podziękować za przygotowanie dokumentów do banku. Już przy podpisaniu umowy byłem kilka stówek w plecy a parę miesięcy później wyszły niedociągnięcia i błędy, z którymi teraz sami się musimy uporać. Dziękuje i nawet wrogowi nie polecam !!!

Zostaw opinię o GB Finance Expert S.C. Grażyna Kwiotek Beata Siwoń - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GB Finance Expert S.C. Grażyna Kwiotek Beata Siwoń