Biuro Kredytowe Bożena Buchowiecka

Szczecinek

Opinie o Biuro Kredytowe Bożena Buchowiecka

Tadeusz

Pani Bożeno-to co syn wyczynia to wstyd.Jawnie prze na kase i to co proponuje w celu zwiększenia kwoty kredytu brutto to jaja i prokuratura i osadzenie #

Ela

teraz tojuż rozumie dlaczego te dokumenty do kredytu zawsze miał kierownik w teczce.......samorobota ???

Basia

raz już napisałem ale z jakiegoś powodu usunieto ten wpis. Uważam ,że aktywna księgowośc bardzo twórcza i kreatywna jaką prowadzą w Choszcznie,Policach , Pyrzycach , Wałczu rodzina Buchowieckich w scisłej współpracy z Bartkowskim (pośrednik Strzelce Kraj., Gorzów Wlkp , Miedzyrzecz ) który też prowadzi banczki różne - to ścisła opinia o podmiocie mataczącym nie zgodnie z ustawami różnymi. Ma to wpływ na sposób pracy . Nie należy tak sobie kasować. W warunkach walki o kredyt wszelkimi metodami praca staje się udręką.

Zostaw opinię o Biuro Kredytowe Bożena Buchowiecka - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Kredytowe Bożena Buchowiecka