Biuro Doradztwa Finansowego Błajet Danuta

Wronki

Opinie o Biuro Doradztwa Finansowego Błajet Danuta

WRONCZANKA

NIE UMIAŁAS PRACOWAC , MUSIAŁAS KŁAMAC , WYSTARCZYŁO CHĘCI DO PRACY I ZAANGAZOWANIE

WRONCZANKA

JA PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE 3 LATA I JESTEM ZADOWOLONA Z PRACY I Z SZEFOWEJ - JAKA PRACA TAKA PŁACA

wrończanka

Nie polecam tej pracy!!!praca w trudnej atmosferze(usunięte przez administratora) To praca dla ludzi o silnych nerwach i bez skrupułów.W dodatku kiepsko płatna.Wymagania duże a wypłata mała i to nie na czas wypłacana.Odradzam nawet wrogowi.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Biuro Doradztwa Finansowego Błajet Danuta - Wronki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Doradztwa Finansowego Błajet Danuta