Kapitał Jaromir Pichowski

Kraków

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Kapitał Jaromir Pichowski

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kapitał Jaromir Pichowski

pracownik

Szanowni Państwo, byłam "pracownikiem" u Pana (usunięte przez administratora) Prawdą jest, że nie byłam zatrudniona w spółce (Kapitał zmienił formę organizacji prawnej na sp. z o.o.), nie posiadałam również żadnej umowy cywilnoprawnej, ale wobec narastającego bezrobocia, również zawody dotąd wysoko postawione, przeżywają kryzys. Z pewnością wiedza i doświadczenie Pana (usunięte przez administratora) jest ogromna, jednakże osoba ta nie do końca odnajduje się w panującym systemie, co powoduje niedomówienia w kontraktach, które czasami nie zostają w ogóle spisane. Z własnego doświadczenia wiem, że ściągnięcie wierzytelności jest możliwe, choć niezwykle czaso i prco - chłonne.

z nowego sącza

pan (usunięte przez administratora) faktycznie ma problem z regulowaniem zobowiązań, o czym może świadczyć firma Top Fitness prowadzona w Nowym Sączu. mnie jako członkowi klubu pan (usunięte przez administratora) jest winny sporo pieniędzy za wpłacony z góry abonament. Na żadne pisma nie nigdy nie odpowiedział, a pieniędzy do tej pory nie oddał - firma padła w lipcu 2011.

Wierzyciel

Firma ta ma faktycznie ugruntowaną pozycje zmieniła w ostatnim czasie trzy razy siedzibę „zatrudniała” dwie osoby żadnej na umowę o pracę jej właściciel i prezes w jednej osobie jest znany z nieregulowania swoich zobowiązań. Odradzam wszystkim jakichkolwiek kontaktów biznesowych z tą firmą i jej właścicielem panem (usunięte przez administratora). Jeśli ktoś z państwa został poszkodowany przez tę spółkę lub jej właściciela proszę o pozostawienie tu swojej opinii jako przestroga dla innych. Będzie też szansa na pozew zbiorowy przeciwko temu panu.

Zostaw opinię o Kapitał Jaromir Pichowski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kapitał Jaromir Pichowski