K2m Doradztwo Inwestycyjne Maciej Prasal

Łódź

K2m Doradztwo Inwestycyjne Maciej Prasal

Opinie o K2m Doradztwo Inwestycyjne Maciej Prasal

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w K2m Doradztwo Inwestycyjne Maciej Prasal, którymi warto się podzielić z innymi użytkownikami forum ?

xxxx

kumaterstwo banowani są wszyscy ci którzy nie mają znajomości w teamie wieczne spięcia na forach zaraz kasowane zero zainteresowania ludźmi sami kiedyś pisali że szkoda im grosza na ludzi do komunikowania się z graczami najważniejsze to zorganizować zjazd i spić się do nieprzytomności :D

P4tuch

Kiepska firma. Stagnacja. Słabe zarobki. Pracuje się za miskę ryżu. Atmosfera taka sobie. generalnie nie polecam tam składania nawet CV, chyba ze lubisz wolontariat.

misiekaa1971

Dzisiaj zablokowane mam konto za jakieś mulikonto ale ja nie mam nic wspólnego z jakiś graczem nie podałem nikomu ani hasła ani jak wejść na moje konto bardzo proszę to sprawdzić ja nie wchodzę do ni kogo a po ostatnim banie ja już tego nie robię ale nie pozwolę by ktoś mi taki numer wykręcał. Bardzo proszę o odblokowanie mi konta bo uważam że to jest jakieś nieporozumienie jak można tak robić człowiek gra uczciwie a tu bana na 13 dni dostałem. Żądam o odblokowanie mi konta ostatni nawet przedłużyłem sobie konto zapłaciłem za nie do lutego mam premium jak to jest możliwe że ktoś mógł wejść na moje konto i się włamać przecież mam skomplikowane hasło i nikomu je nie dodałem. Jestem tak tym zdenerwowany i wściekły. POWTARZAM PROSZĘ O ODBLOKOWANIE MOJEGO KONTA JA Z ŻADNYM GRACZEM NIE MAM NIC WSPÓLNEGO I NIKOMU I DO NIKOGO NIE WCHODZĘ. JESTEM UCZCIWYM GRACZEM TRZYMAJACY SIĘ REGULAMINU. ŻĄDAM WYJASNIEŃ W MOJEJ SPRAWIE

Zostaw opinię o K2m Doradztwo Inwestycyjne Maciej Prasal - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K2m Doradztwo Inwestycyjne Maciej Prasal