A.K.Consulting Andrzej Kubik

Jastrzębie-zdrój

Opinie o A.K.Consulting Andrzej Kubik

Pam

Także nie polecam. O wynagrodzenie nie mogłam się doprosić, na moje maila nie odpowiadano. W końcu napisałam o Państwowej Inspekcji Pracy i jakoś się postarali wysłać mi w ciągu kilku dni.... Walczyłam przez kilka tygodni... Choć szkolenie faktycznie było miło przeprowadzone. Wydaje mi się, że dostałam mniej niż powinnam, ale nie mam wykazu za co dostałam tak naprawdę pieniądze. Pewnie się nie doproszę

l.k2000

NIE POLECAM! O ile szkolenie przebiegło w dobrej atmosferze to juz o pieniądze nie da się doprosic. Zerowy kontakt z osobami odpowiedzialnymi za wynagrodzenie.!!

jkrol

Fantastyczny czlowiek,ktory swoja postawa i pomoca Ludziom potrzebujacym wykreowal sobie wizerunek uczciwego!!! a to podstawa w tym biznesie :) Pozdrawiam Pana Andrzeja :)

Zostaw opinię o A.K.Consulting Andrzej Kubik - Jastrzębie-zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.K.Consulting Andrzej Kubik