Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.

Opinie o Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.

Aktualność
Serwus!

cieszymy się, że interesujesz się naszą firmą!

Jesteśmy NFG – twórcy pierwszego w Polsce projektu fintech, który stworzył 100% on-linowy faktoring online, tzw. eFaktoring.  Dla naszych klientów sfinansowaliśmy już faktury o łącznej wartości prawie 800 000 000 zł. A było (i jest) to możliwe dzięki naszym autorskim i innowacyjnym rozwiązaniom, dzięki którym tworzymy nowy digitalowy świat, łącząc technologie i finanse.

Jeśli jesteś tutaj pierwszy raz Poznaj NFG klikając w zakładkę po lewej stronie i sprawdź dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu pozytywnie zakręconych fintechowców. Jeśli pracujesz z nami lub współpracowałeś podziel się opinią na nasz temat – chętnie dowiemy się co myślisz, w czym jesteśmy dobrzy, a nad czym jeszcze powinniśmy popracować.
somko

Bardzo dobry pracodawca, pieniądze uczciwe i zawsze na czas. Atmosfera sympatyczna.

@somko

Witaj Somko, dziękujemy za opinię. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę. Pozdrawiamy Zespół NFG

Marzena

Pracuję tu od kilku miesięcy. Atmosfera w pracy jest na najwyższym poziomie. Wynagrodzenie dobre, adekwatne do stanowiska.

@Marzena

Witaj Marzeno, dziękujemy za opinię. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby warunki pracy w naszej firmie były na jak najwyższym poziomie. Pozdrawiamy Zespół NFG

Sajmon

Nie można ukrywać, że praca w call center jest wymagająca. Tym bardziej w sprzedaży. Natomiast każdy kto decyduje się na pracę tego typu musi wziąć pod uwagę fakt, że zawsze zarabia się sprzedając czyli na prowizjach. NFG daje możliwości dobrych zarobków pod warunkiem, że się chce i również samodzielnie stara podnosić swoje umiejętności także poza pracą. Trzeba zainwestować w siebie czas, czasem nawet pieniądze, żeby później zbierać z tego owoce. Pracuje tutaj od roku i ani razu nie mogłem narzekać na wypłatę. Podstawa jest ok, a razem z prowizją w ciągu ostatniego roku na rękę wyciągałem między 3500zł, a 4300zł. Zdarzały się miesiące, że nawet prawie 5000zl netto wpłynęło mi na konto. I mówię tutaj o stanowisku "podstawowym" czyli doradcy klienta. Po za tym zawsze wypłaty są na czas. Benefity owszem płatne, ale wysokość prowizji, atmosfera i stabilne zatrudnienie wynagradzają te drobnostkę.

@Sajmon

Witaj Sajmon! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z warunków jakie oferujemy. Każdy z naszych pracowników ma otwartą ścieżkę awansu oraz zdobywania nowych kompetencji i doświadczenia. Pozdrawiamy Zespół NFG

denis

A ja z pracy na cc jestem zadowolony. Tak to jest normalna praca na cc, nie ma ani basenu, ani drinków z palemką, ani 20 tysięcy pensji miesięcznie, więc jak ktoś tego oczekuje, to życzę powodzenia w szukaniu pracy. A na poważnie: podstawa jest ok, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nigdy się nie zarabia samej podstawy - wyrobienie premii to nie jest jakieś ogromne wyzwanie. Jasne czasem kasy jest więcej czasem mniej, ale na takim stanowisku to chyba nikogo nie dziwi, że premia zależy od miesiąca. Generalnie jak uczciwie pracujesz i się starasz to premia będzie ładna. Liderzy - dla mnie zupełnie dobrzy, ogarnięci, przeszkoleni ludzie. Jasne, że jednych lubię bardziej, innych mniej, ale profesjonalizmu nikomu nie mogę odmówić. Sam team też fajny. Jest trochę rotacji, ale to jak zawsze w call center. O benefitach już chyba wszystko było powiedziane i tu zgadzam się z @Sajmon.

@denis

Witaj Denis! Jako firma staramy się dokładać wszelkich starań aby nasi pracownicy byli zadowoleni i mieli satysfakcję z wykonywanej pracy. Stawiamy na profesjonalizm, dobrą atmosferę oraz komfort. Pozdrawiamy Zespół NFG

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.?

Nowy wpis

Jesteśmy częścią dużej grupy kapitałowej, ale nasza spółka to kilkuletni start-up działający w branży fintech czyli financial technology. To połączenie powoduje, że masz stabilną pracę, korporacyjne profity, imprezy firmowe, ale jednocześnie luźną atmosferę i nowoczesne podejście do pracy. Do NFG przyciągamy wyjątkowe talenty z różnych dziedzin – sprzedaży, finansów, szkoleń, zarządzania projektami, marketingu i IT :)

esta Nowy wpis

A jak to jest? bo proponują 3miesieczna umowę na początek...czy "odsiew" później jest duży?

Nowy wpis

@esta

Pierwsza umowa na 3 miesiące jest standardową praktyką stosowaną przez wiele firm. Dzięki niej zarówno pracownik jak i firma mają możliwość zweryfikować czy druga strona wywiązuje się z obowiązków. Prowadzony przez nas proces rekrutacji ma za zadanie wyłonić osoby, które mają predyspozycje na oferowane stanowisko, dzięki temu unikamy sytuacji, w których rozstajemy się pracownikiem po pierwszych trzech miesiącach pracy. Nam bardzo zależy na tym, by pracownik był z nami jak najdłużej :) Pozdrawiamy!

los

Bezproblemowy pracodawca i fajna załoga. Pozdrawiam z innej pracy, mile wspominam.

Sylwia
@los

To co spowodowało, że już tam nie pracujesz? Masz dobre zdanie na temat pracodawcy i załogi. Wypłata też byla okej? Jak w porównaniu do konkurencji?

sloki

Przyszłam na chwilę, bo miałam wcześniej doświadczenie w pracy z klientem na telefonie, ale zostałam na dłużej. Wygodnie mi. Ostatnio dużo się dzieje, bo ruszyliśmy z nowym produktem, ale to przynajmniej coś nowego.

Rekrutowałem do zespołu NFG. Pierwszą rozmowę przeprowadziła Pani z działu HR telefonicznie. Kolejny etap miał zostać przeprowadzony po powrocie z urlopu dyrektora, z którym miałem bezpośrednio pracować. Oczywiście, podczas rozmowy utailiśmy, że Pani zadzwoni z informacją zwrotną czy zostaję zaproszony do kolejnego etapu czy nie. Niestety, po umówionym terminie nie dostałem żadnej informacji zwrotne. Co najgorsze, sam próbowałem dodzwonić się żeby ustalić, na jaki etapie jest moja sprawa? Pani nie odebrał jak również nie oddzwoniła. Powiem krótko wstyd.

czytane z kartki

anka

Bardzo mile wspominam ich jako pracodawcę i szczerze mówiąc wysoko postawili poprzeczkę. Teraz nie mam tak różowo.

Teresa
@anka

można dopytać co masz na myśli tak konkretne odnośnie tej poprzeczki? z czym miałaś największe trudności podczas pracy i dlaczego?

Anok

Jeden z lepszych pracodawców jakich miałem. Teraz juz gdzie indziej, ale wspominam b. dobrze.

Jacek Mróz

Bardzo miło mi się pracowało te pare lat, wypłata zawsze w terminie i odpowiednio wysoka, jeśli się postarało. Atmosfera również przyjemna.

tornerro

Nauczą cię tutaj wielu rzeczy. Szybko da się załapać o co chodzi i jak pracować. Są szkolenia i różnego rodzaju kursy. To mi się podoba, że można się rozwinąć!

Grzegorz

Dobra praca na początek, ale i na dłużej, jeśli ktoś jest ambitny. Tacy mają kilka opcji rozwoju. Wszystkie starania nagradzane są premiami.

marek

jesli ktos chce sie naprawde rozwijac - to idealne miejsce, dają taką możliwosc. generalnie bardzo przyjemna atmosfera, dobre warunki

Uki

Bardzo mile wspominam ten czas i własciwie pierwszą moją prace po studiach :)

Jaco

Pracowałem 3 lata i całkiem mile wspominam ten okres w swoim życiu szczególnie że to był początek mojej kariery, który zazwyczaj bywa najbardziej szokujacy, ale były dobre premie za wyniki i dzięi temu czułem ze jestem dobry.

Miło

NFG to uczciwa firma i dla klientów, a przede wszystkim dla pracowników - pensja zawsze w terminie, szkolenia są, przełożeni są normalni tzn. zachowują się jak ludzie i można się z nimi dogadać. Atmosfera w pracy jest na plus, chodzi się do pracy z przyjemnością a nie za karę. Warto aplikować!

Thor

Zdecydowałem się aplikować za namową znajomej, która sobie te pracę chwaliła. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, rozmowa rekrutacyjna bardzo "ludzka", konkretna ale w miłej atmosferze. Czekam na ustalony kontakt i mam nadzieję, że się uda. Niemniej sam sposób przeprowadzania rekrutacji jest super, dawno nie doświadczyłem takiej profesjonalnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Thor
@Thor

W odpowiedzi na mój poprzedni post: udało się.

Mateusz

Na pewno tej firmie zależy na pracownikach, miejsca pracy są wygodne i nie ma problemu z dogadaniem się o etaty itp. Fajni ludzie którzy są ze sobą zgrani i do tego tworzą mega atmosferę, kierownik cierpliwy. Pomaga też premiowanie za wyniki, więc jest zachęta do pracy.

Clapaucius

Branża specyficzna, trzeba to lubić i się w tym odnaleźć. Na duży plus na pewno atmosfera pracy, jest co robić ale i są premie za wyniki. Generalnie OK.

Majlonn

Pracuje w NFG już dłuższy czas i jak do tej pory to chyba najlepsze miejsce pracy w jakim byłem. Warunki umowy są przejrzyste, pensja satysfakcjonujące jak sama praca. Firma stawia na rozwój pracownika, nie ma sztywnej korpo-atmosfery, trenerka Aga - świetna kobieta, dobrze człowieka przygotuje na różne sytuacje! Przełożeni są empatycznymi ludźmi, wiedzą, że różne sytuacje mogą się zdarzyć i również pracowników wspierają.

kasia

Atmosfera w pracy jak najbardziej na plus, wszystko można dogadać i nie robią problemow. Muszę przyznać, że dawno nie miałam tak przyjaznej atmosfery w pracy. Polecam.

Milena

Ja mam pozytywne doświadczenia z tą firmą. Wszystko na plus.

jowisz
@Milena

ja również mam pozytywne zdanie na temat usług.

Wiktoria
@jowisz

Również jestem zadowolona z usług.

@Milena

Witaj Mileno, niezmiernie się cieszymy, że jesteś zadowolona z pracy w naszej firmie. Komfort naszych pracowników to dla nas sprawa najwyższej wagi. Pozdrawiamy Zespół NFG

@jowisz

Witaj Jowisz, dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jesteś usatysfakcjonowany ze współpracy. Pozdrawiamy Zespół NFG

Iza

Cześć. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się o stanowisku : Specjalista ds. Obsługi klienta ? Czy w zakres obowiązków wchodzi również wykonywanie telefonów w celu sprzedaży ?

Matylda87
@Iza

@Iza, tak. Specjalista ds. obsługi klienta to stanowisko sprzedażowe - praca głównie na telefonie, rozmowy z polskimi przedsiębiorcami, na e-mailach też pracujesz.

@Iza

Witaj Iza, szczegółowy zakres obowiązków na dane stanowisko jest omawiany podczas rekrutacji, do której serdecznie zachęcamy. Pozdrawiamy Zespół NFG

Zostaw merytoryczną opinię o Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.?

Kandydaci do pracy w Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.