Opinie o Śląskie Centrum Pożyczek Jan Fudaliński w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Śląskie Centrum Pożyczek Jan Fudaliński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Śląskie Centrum Pożyczek Jan Fudaliński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląskie Centrum Pożyczek Jan Fudaliński w Bytom

Michał Nowy wpis

To rozumiem ze nie ma u Was ludzi z długim stażem? Ciagle rotują ?

nikola

Dziewczyny piszcie,jest nas bardzo dużo.To prawda z tymi psimi kupami i nie tylko,bo ludziska też potrafią napaskudzić,trzeba wyjść i sprzątnąć,o urlop też trudno,nic nie zaplanujesz.Ale najgorsze jest to,że pracodawca żle wypowiada się o poprzednich dziewczynach i masz tą świadomość,że ty będziesz następna(czyli za kilka miesięcy)bo tyle pracuje się najdłużej.

Eliza Nowy wpis
@nikola

Zgadzam sie z tymi opiniami Szef wymaga,ladnie wszystko wyglada ale jak za dlugo sie pracuje to lecisz.. Pracowalam dlugo zaluje ze tyle z siebie dawalam u p. Jana i nie przedstawię sprawy bo nie warto moja opinia nie jest pozytywna????i to prawda ze o poprzedniczkach mowi zle a szkoda???? bo z jedną z tych dziewczyn przyjaznie sie do dzis i wszystko sobie mowilysmy..wiec wyszedl w naszych oczach na głomba..a niby taki bystry szef ????????

Eliza Nowy wpis
@nikola

Ocena 0"

Elizabeth Nowy wpis

Witam , a ja myślę że po prostu ,żeby sobie zasłużyć na zaszczyt pracy dłuższy u Pana Jana trzeba się wykazać. Osobiście pracowałam u tego Pana 5 lat :) sama się zwolniłam :) Myłam schody na Powstańców a w nagrodę jak szef otwierał punkt to ja go prowadziłam :) Więc nie wypisujcie farmazonów jak nie chce sie wam pracować to bogatego męża sobie znajdzcie , który i tak leniuszka porzuci, Oczywiście gdybym musiała szukać pracy to bym wróciła do Lombardu he he ale nie muszę prowadzę inną działalośc oparta na doświadczeniu jakie uzyskałam u Pana Janka . Pozdrawiam Panie Fudaliński- Elżbieta .

nancy

Stabilna,stała praca,te słowa wypowiada właściciel,tylko że każdy inaczej rozumie te słowa,dla większości oznacza to pracę przez kilka dobrych lat,poczucie bezpieczeństwa itd..W tej firmie praca trwa zaledwie kilka lub kilkanaście miesięcy,szkolenie odbywa się przez pracownicę która samodzielnie pracuje od kilku miesięcy,po to tylko, żeby kogoś zastąpić.Rekrutacja odbywa się co chwila,więc warto się zastanowić dlaczego jest taki przepływ ludzi.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Śląskie Centrum Pożyczek Jan Fudaliński? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
nikola

Aż dziwne,że firma która istnieje tyle lat,ma tylko dwie opinie,co się dzieje z tymi wszystkimi wpisami?Pisałam jakiś czas temu i do tej pory opinii nie ma na forum,wiem jedno,że gdybym poczytała te informacje jakie mam teraz,nigdy w życiu bym tam nie pracowała.

To chyba jakaś pomyłka Pan Rysiu musiał się pomylić bo żaden mężczyzny w tej firmie nie pracuje oprócz właściciela !! A "robota " miła i sympatyczna ?? jeśli chodzi o pracę biurową zbieranie psich odchodów z chodnika i zamiatanie go jak mycie budynku jest miłe w zimie i upale to się zgodzę z tym Panem Rysiem !! ahaa i trzeba pamiętać urlopów nie ma i l4 nie wskazane bo już zaraz po powrocie nie ma się pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o Śląskie Centrum Pożyczek Jan Fudaliński - Bytom

Śląskie Centrum Pożyczek Jan Fudaliński