Opinie o Śląskie Centrum Pożyczek Jan Fudaliński w Bytom

counter
nikola

Dziewczyny piszcie,jest nas bardzo dużo.To prawda z tymi psimi kupami i nie tylko,bo ludziska też potrafią napaskudzić,trzeba wyjść i sprzątnąć,o urlop też trudno,nic nie zaplanujesz.Ale najgorsze jest to,że pracodawca żle wypowiada się o poprzednich dziewczynach i masz tą świadomość,że ty będziesz następna(czyli za kilka miesięcy)bo tyle pracuje się najdłużej.

Tak1Nie

Eliza Nowy wpis
@nikola

Zgadzam sie z tymi opiniami Szef wymaga,ladnie wszystko wyglada ale jak za dlugo sie pracuje to lecisz.. Pracowalam dlugo zaluje ze tyle z siebie dawalam u p. Jana i nie przedstawię sprawy bo nie warto moja opinia nie jest pozytywna????i to prawda ze o poprzedniczkach mowi zle a szkoda???? bo z jedną z tych dziewczyn przyjaznie sie do dzis i wszystko sobie mowilysmy..wiec wyszedl w naszych oczach na głomba..a niby taki bystry szef ????????

Eliza Nowy wpis
@nikola

Ocena 0"

Elizabeth Nowy wpis

Witam , a ja myślę że po prostu ,żeby sobie zasłużyć na zaszczyt pracy dłuższy u Pana Jana trzeba się wykazać. Osobiście pracowałam u tego Pana 5 lat :) sama się zwolniłam :) Myłam schody na Powstańców a w nagrodę jak szef otwierał punkt to ja go prowadziłam :) Więc nie wypisujcie farmazonów jak nie chce sie wam pracować to bogatego męża sobie znajdzcie , który i tak leniuszka porzuci, Oczywiście gdybym musiała szukać pracy to bym wróciła do Lombardu he he ale nie muszę prowadzę inną działalośc oparta na doświadczeniu jakie uzyskałam u Pana Janka . Pozdrawiam Panie Fudaliński- Elżbieta .

Tak4Nie

nancy Nowy wpis

Stabilna,stała praca,te słowa wypowiada właściciel,tylko że każdy inaczej rozumie te słowa,dla większości oznacza to pracę przez kilka dobrych lat,poczucie bezpieczeństwa itd..W tej firmie praca trwa zaledwie kilka lub kilkanaście miesięcy,szkolenie odbywa się przez pracownicę która samodzielnie pracuje od kilku miesięcy,po to tylko, żeby kogoś zastąpić.Rekrutacja odbywa się co chwila,więc warto się zastanowić dlaczego jest taki przepływ ludzi.

nikola

Aż dziwne,że firma która istnieje tyle lat,ma tylko dwie opinie,co się dzieje z tymi wszystkimi wpisami?Pisałam jakiś czas temu i do tej pory opinii nie ma na forum,wiem jedno,że gdybym poczytała te informacje jakie mam teraz,nigdy w życiu bym tam nie pracowała.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

To chyba jakaś pomyłka Pan Rysiu musiał się pomylić bo żaden mężczyzny w tej firmie nie pracuje oprócz właściciela !! A "robota " miła i sympatyczna ?? jeśli chodzi o pracę biurową zbieranie psich odchodów z chodnika i zamiatanie go jak mycie budynku jest miłe w zimie i upale to się zgodzę z tym Panem Rysiem !! ahaa i trzeba pamiętać urlopów nie ma i l4 nie wskazane bo już zaraz po powrocie nie ma się pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o Śląskie Centrum Pożyczek Jan Fudaliński - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.