counter
5 2 7 5 1
Marek Nowy wpis

W jaki sposób firma pozwala pracownikom się rozwijać ?

Mikołaj Nowy wpis

Zapraszam do napisania opinii na temat firmy Real Radosław Buchowiecki, chętnie dowiemy się informacji o rozwoju tej firmy oraz jakie warunki pracy i płacy oferuje ten pracodawca. Może posiadacie wiadomości o aktualnym zatrudnieniu w tej firmie? Zachęcam do pozostawienia nowych opinii w tym wątku.

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się Real Radosław Buchowiecki na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Szczecinek i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

obserwator Nowy wpis

Najpierw należy kilka lat popracować w bankowości by wyrażać opinię o pracodawcy. Kodeks pracy przestrzegany, p. Radosław jako pracodawca ludzki, potrafiący docenić i zmotywować, jednakże wymagający (jak w każdym banku wyników sprzedażowych). Ludziom potrafiącym ciężko pracować, chcącym sie rozwijać polecam!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tadeusz

bufon i bufon do kwadratu. Tacy tylko psują opinię fladze , ktora ich wspiera....flaga Aliora na łajbie pirackiej. Wstyd.

Barbara

raz już napisałem ale z jakiegoś powodu usunieto ten wpis. Uważam ,że aktywna księgowośc bardzo twórcza i kreatywna jaką prowadzą w Choszcznie,Policach , Pyrzycach rodzina Buchowieckich w scisłej współpracy z Bartkowskim (pośrednik Strzelce Kraj., Gorzów Wlkp ) który też prowadzi banczki różne - to ścisła opinia o podmiocie mataczącym nie zgodnie z ustawami różnymi. Ma to wpływ na sposób pracy . Nie należy tak sobie kasować. W warunkach walki o kredyt wszelkimi metodami praca staje się udręką.

Monika

Traktują każdego normalnie, po ludzku.

Zostaw merytoryczną opinię o Real Radosław Buchowiecki - Szczecinek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 2 ocen.