Real Radosław Buchowiecki

Szczecinek

Opinie o Real Radosław Buchowiecki

obserwator

Najpierw należy kilka lat popracować w bankowości by wyrażać opinię o pracodawcy. Kodeks pracy przestrzegany, p. Radosław jako pracodawca ludzki, potrafiący docenić i zmotywować, jednakże wymagający (jak w każdym banku wyników sprzedażowych). Ludziom potrafiącym ciężko pracować, chcącym sie rozwijać polecam!

Tadeusz

bufon i bufon do kwadratu. Tacy tylko psują opinię fladze , ktora ich wspiera....flaga Aliora na łajbie pirackiej. Wstyd.

Barbara

raz już napisałem ale z jakiegoś powodu usunieto ten wpis. Uważam ,że aktywna księgowośc bardzo twórcza i kreatywna jaką prowadzą w Choszcznie,Policach , Pyrzycach rodzina Buchowieckich w scisłej współpracy z Bartkowskim (pośrednik Strzelce Kraj., Gorzów Wlkp ) który też prowadzi banczki różne - to ścisła opinia o podmiocie mataczącym nie zgodnie z ustawami różnymi. Ma to wpływ na sposób pracy . Nie należy tak sobie kasować. W warunkach walki o kredyt wszelkimi metodami praca staje się udręką.

Monika

Traktują każdego normalnie, po ludzku.

Zostaw opinię o Real Radosław Buchowiecki - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Real Radosław Buchowiecki