Provident Polska S.A. Grzegorz Kolano

Przemysl

Opinie o Provident Polska S.A. Grzegorz Kolano

ehh

Potraficie czytać ze zruzumieniem? Ta joanna nie zachwala ani firmy ani tym bardziej pana Kolano. Przeczytajcie uważnie jeszcze raz.

Jason

Joanna64, chyba się z choinki urwałaś, hehe. Właśnie atmosfera pracy z (usunięte przez administratora) to najgorsza strona współpracy z firmą. Gość jest zaprzeczeniem wiedzy o zarządzaniu. Dzięki niemu odechciewa się pracować. Ciekawy człowiek...dobre sobie :)))

dzikus67

To nie tylko ja tak myślę :)

Zostaw opinię o Provident Polska S.A. Grzegorz Kolano - Przemysl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Provident Polska S.A. Grzegorz Kolano