Radosław Ponimasz Cash Haus

Adres: Bolesława Prusa 50 lok. 21, 50-318 Wrocław

NIP: 8981826079 REGON: 020988450

Radosław Ponimasz Cash Haus

Opinie o Radosław Ponimasz Cash Haus

Anonim

R.P to najgorszy (usunięte przez administratora)jakiego znam, nikomu nie życzę jakiejkolwiek styczności z nim i jego firmą. Człowiek ten (usunięte przez administratora) z których później nie mogą się wypłacić, robi z mózgu wodę i zgarnia kasę za darmo. Oszukuje nie tylko ludzi na infolinii ale też swoich pracowników. Szczerzę radzę żeby trzymać się z daleka od tej firmy.

Honorata
@Anonim 06.12.2018 16:25

Rozumiem, że jesteś klientem Radosław Ponimasz Cash Haus i tak, jak inne osoby na forum czujesz się przez niego oszukany. Czy ktokolwiek z Was zgłosił tego typu sytuację do wyjaśnienia w celu odzyskania pieniędzy? Zachęcam do dokładniejszych komentarzy. Zwracam się też do osób zatrudnionych w tej firmie. Czy pracodawca ten wywiązuje się z obowiązków zapisanych w umowie wobec osób, które zatrudnia? Jak to wygląda w praktyce?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Cash Haus Radosław Ponimasz jako pracodawcy.

Ola

ten zlodziej dalej działa?

xxxxx

Ludzie uwazajcie na ta firme i na osobe z tym nazwiskiem oszusci nie wyplacicie sie do konca zycia pomimo tego ze pozyczka bedzie wynosic 2000zl. Wy splacicie 15000

Kasia

Pracowałam jako grafik i okradziono mnie z mojej pracy. Nie zapłacili i za wykonanie ulotek i plakatów. ZŁODZIEJE

Zostaw opinię o Radosław Ponimasz Cash Haus - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radosław Ponimasz Cash Haus