Alabos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Piotr Sobala

Pajęczno

Opinie o Alabos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Piotr Sobala

Łukasz

Pracowałem w tej firmie na tyle długo, że mogę powiedzieć: Pieniądze na czas, ludzie mili i kompetentni Były limity, ale to chyba normalne. Z właścicielem można było się dogadać

Piotrek

Pracowałem w tej firmie jako kierowca około roku i nie mogę narzekać. Spedytorzy różni ale zawsze można było dogadać się z właścicielem. Pensja terminowo, czasami premie. Oczywiście limity na telefon ale to chyba jak w każdej firmie.

jaro

Pracuję w tej firmie długo. Nigdy się z wypłatą nie spóźnili. Czas pracu jest przestrzegany.

al

Firma jest solidna. Spedytorzy mili. Pensje w terminie

Zostaw opinię o Alabos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Piotr Sobala - Pajęczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alabos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Piotr Sobala