Alabos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Piotr Sobala

Pajęczno

Opinie o Alabos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Piotr Sobala

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia dotycząca Alabos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Piotr Sobala. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

Tomek

Pracuje od miesiąca w tej firmie i powiem tak szkoda że tylko Sobala tak podchodzi do ludzi bo cała reszta to dziadostwo, a ta Justyna to chyba ta szurnięta kobitka i jej mężuś ze Szczawina Małego co narobili tyle chlewu naszej firmie.

Justyna

Wszystkie te superlatywy pod adresem Sobali to jedna kompromitacja Ordynarny cham prostak zastarsza ludzi jak nie przyjdziesz do pracy bo masz chore dziecko juz krzyczy ze niema wyplaty Narobili biznesów na przekretach nie opłacaja zus zanizaja faktury na kase kazali nabijac co 5-7 sprzedaz banda idiotów i nic wiecej sami sobie wystawiaja pozytywy nie pracowac u dziada

Piotr
@Justyna 14.12.2017 21:55

Nigdy żadna Justyna nie pracowała w mojej firmie. Takie wpisy szkalujące są karalne. Jutro sprawę oddaję na policję.

Łukasz

Pracowałem w tej firmie na tyle długo, że mogę powiedzieć: Pieniądze na czas, ludzie mili i kompetentni Były limity, ale to chyba normalne. Z właścicielem można było się dogadać

Piotrek

Pracowałem w tej firmie jako kierowca około roku i nie mogę narzekać. Spedytorzy różni ale zawsze można było dogadać się z właścicielem. Pensja terminowo, czasami premie. Oczywiście limity na telefon ale to chyba jak w każdej firmie.

jaro

Pracuję w tej firmie długo. Nigdy się z wypłatą nie spóźnili. Czas pracu jest przestrzegany.

al

Firma jest solidna. Spedytorzy mili. Pensje w terminie

Zostaw opinię o Alabos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Piotr Sobala - Pajęczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alabos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Piotr Sobala