Pietrak Adam Komornik Sądowy

Łódź

Opinie o Pietrak Adam Komornik Sądowy

Logos

Jest bardzo ambitny bo nawet dom chcial licytowac ktory byl warty okolo 1000000 zl za 8000 zl ale przegral bo sad odwolal wyrok. Niech ktos sie wezmie w koncu za niego bo lamie prawo na codzien.

Cichass

Uwazajcie na niego jest bardzo ambitny co do kasy nie podaruje nikomu.Bylem z nim umowiony ze bede wpalacal po 50 zl a on za dwa dni wszedl mi na konto i wszystkie pieniadze mi zabral i zostalem bez srodkow do zycia.Jest wielkim zlodziejem i hujem.Pozdr

Zostaw opinię o Pietrak Adam Komornik Sądowy - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pietrak Adam Komornik Sądowy