Lipiński Roman Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda

Poznań

Opinie o Lipiński Roman Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda

Bartosz Smektała

Składam najserdeczniejsze wyrazy współczucia: Iwonie Lipińskiej, Hubertowi Lipińskiemu oraz córce Romana Lipińskiego z powodu straty męża i ojca. Z wyrazami współczucia Bartosz Smektała

Antyroman

Może trochę merytorycznie dla odmiany" zarobki: pracownik biurowy( nie dotyczy ice makera i skanera Renaty) 1500 - 1900 ( długoletni). Asesor - brak - nie stać go! Aplikant 2000-2500 - koszty aplikacji.

Asesor Bartosz S.

Kim jest aplikant Bartosz S.? Poza tym na jakiej podstawie można stwierdzić, że to on jest autorem przedmiotowych wpisów. Inna sprawa, że na temat pracownika powinni wypowiadać się pracodawcy a nie ich ,,faworyty". Pozdrawiam pani Renato i życzę sukcesów w walce z nałogiem a Romanowi Lipińskiemu utrzymania się na rynku, gdyż w pobliżu wyrosła wam konkurencja, która, z tego co mi wiadomo,przewyższa was merytorycznie i organizacyjnie.

Renata Konieczna

Ja na temat aplikanta, czyli Bartosza S., który napisał pod nick-iem " Renata " i " Bary " swoją opinię, tez miałabym wiele do powiedzenia. Mimo, że jestem gadającym skanerem, wiem z kim wchodzić w konwersacje a kogo absolutnie ignorować. Zresztą pozostawię pole do popisu innym, wielu pracodawcom, którzy mieli już do czynienia z tym człowiekiem.

mizdek

jestem wierzycielem dlugu firma zenada

raf

chyba to sam Roman pisał, bo niestety prawda jest całkowicie przeciwna

Zostaw opinię o Lipiński Roman Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lipiński Roman Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda