Poznań

Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu Tomasz Zarzycki

Jacek

OSTRZEZENIE GUZIK BARTOSZ Komornik Poznan Pragnę ostrzec dłużników jak i wierzycieli przed komornikiem Guzik Bartosz z ul. Kochanowskiego 4/6 Poznan . Człowiek , który zastrasza ludzi nie dłużników wchodzi na cudze posesje i próbuje zagarnąć mienie nie dłużnika. W kancelarii spisuje inne zeznania niz państwo dłużnik czy wierzyciel mówią . odradzam oszusta i złodzieja Guzik bartosza Komornik . wstyd ze tak zacny UAM wypuścił i ma na doktoracie takie dno

anna

dla mnie wszyscy komornicy to złodzieje bez serca

bulaj

Panie (usunięte przez administratora)niestety nie zgadzam się z opinią z 19.04.2014 którą najprawdopodobniej sam Pan sobie napisał.Świadomie na podstawie nakazu zapłaty uzyskanego przez matactwa adresowe zabiera Pan pieniądze mojej rodzinie.Tak o to pazerna kanalia,której której byłem winien 1000zł zabiera mi 8000zł za Pana pośrednictwem.Od początku wie Pan o tym i nic nie zrobił w tej sprawie. Podzielcie te swoje łupy ze świadomością,że jest to pożyczka,która do mnie wróci.

TakiJeden
@bulaj 14.07.2014, 18:00

Bulaj, uważasz że każdy pozytywny komentarz to autoreklama? Pan Zarzycki mi pomógł i myśl co chcesz.

TakiJeden

Poznałem Pana Tomasza Zarzyckiego przed kilkoma laty, jako zadłużony po same uszy i windykowany przez Jego Kancelarię . Nie mogę opisywać szczegółów sprawy, ale napiszę co o tym komorniku myślę: Pan Zarzycki jest bardzo konkretny i stabilny emocjonalnie. Nie zależy mu na zniszczeniu zadłużonego, mogę napisać że mi pomógł swoimi działaniami w wyjściu z sytuacji, z jakiej wszyscy adwokaci wyjścia nie widzieli. Przede wszystkim pewno wyda się Państwu to trochę dziwne, ale uważam że jest bardzo ludzki - a o tym fachu różnie mówią. Po latach stwierdziłem, że mój komentarz się Jemu po prostu należy. Wielu sukcesów Panu życzę, z serca.

Zostaw opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu Tomasz Zarzycki - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu Tomasz Zarzycki