Ireneusz Kowalski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Miastku

Miastko

Opinie o Ireneusz Kowalski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Miastku

wwo

No to wy sobie ludzie nie potraficie poradzić z typem... to tylko człowiek... "p*a" mi było by bardziej szkoda...

klient

Banda wieśniaków, chamów i nic wiecej w temacie.

zła

BARDZO NIEKOMPETENTNA KANCELARIA, PRZESYŁAJĄ ZAJĘCIE DO NIEWINNYCH LUDZI ŻEBY ICH NACIĄGNĄĆ NIE SPRAWDZAJĄC DOKUMENTÓW...A MOŻE SIĘ UDA PRZESTRASZĄ SIĘ I ZAPŁACĄ....JAK TAK MOŻNA???? KTO TAK ROBI??? BARDZO NIEPOWAŻNIE PANIE KOMORNIKU TAK SIĘ NIE POSTĘPUJE.....

pinki

Komornik niezetelny, przyjmuje sprawy a potem sie nimi nie zajmuje. Opieszalosc i brak zainteresowania sprawa ze strony owej firmy niewiarygodna. Trzeba sie co kilka miesiecy przypominac, sami nie robia nic, nie podejmuja zadnyk konstruktywnych dzialan zeby odzykac pieniadze, poprostu licza ze dluznik sam przyniesie je dobrowolnie co sie oczywiscie nie zdarza. Nie polecam, bardzo sie rozczarowalam taka postawa urzednika panstwowego!!!

Zostaw opinię o Ireneusz Kowalski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Miastku - Miastko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ireneusz Kowalski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Miastku