HLM Invest Sp. z o.o. Windykacja Należności

Olszyna

Opinie o HLM Invest Sp. z o.o. Windykacja Należności

Cwk

To cwaniakowaty hochsztapler i oszust żerujący na ludzkim zaufaniu!

bartek

Bandycka firma , ten cały właściciel to najgorszy typ szkodnika społecznego, obłudny , zakłamany i bezczelny , ze swoim cwaniackim uśmieszkiem ,czyha tylko gdzie można od ludzi wyłudzić pieniądze. Zasady współżycia w społeczeństwie kompletnie go nie obowiązują. Człowiek bez kręgosłupa moralnego, który nawet dziecku odebrałby ostatni posiłek. Aż szkoda ,że matka ziemia wydaje na świat takie gnidy.

ramira

Uwaga firma oszukuje i naciąga ludzi. Właściciel z wyrokiem sądowym za wyłudzanie pieniędzy od kontrahentów. Nie wchodźcie absolutnie w żadne biznesy czy układy z tymi bandytami.

Jeżeli współpracowałeś z firmą HLM Invest Sp. z o.o. Windykacja Należności to opowiedz nam o tym. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o HLM Invest Sp. z o.o. Windykacja Należności - Olszyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HLM Invest Sp. z o.o. Windykacja Należności