Seneka Kancelaria Prawnicza

Gdańsk

Opinie o Seneka Kancelaria Prawnicza

Maciek

System wynagradzania zadaniowy. Pensje srednie ale premie za wynik bardzo wysokie. Mi sie dobrze tam pracuje.

Piterek

To chyba jakiś pechowy byłeś. Dla mnie fachowcy. Oczywiście ideałów nie ma ale robią szybko i solidnie. Przynajmniej ja tak miałem

Lenon

nie wiem skąd czerpiesz informacje o tej Kancelarii jak i o pracownikach i ich profesjonalizmie, ale jak dla mnie cała Twoja wypowiedz to jeden wielki bełkot. Widziałem jak Kancelaria pracuje gdy mnie obsługiwała, oraz porozmawiałem z paroma osobami, które miały już do czynienia z tą firmą. Ocena była zgodna, konkretne i jedna- jak najdalej od Właściciela kancelarii i świadczonych usług.

Zostaw opinię o Seneka Kancelaria Prawnicza - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seneka Kancelaria Prawnicza