Omega Inkasso Sp. z o.o. Kancelaria Windykacyjna

Lublin

Opinie o Omega Inkasso Sp. z o.o. Kancelaria Windykacyjna

zawiedziona

Potwierdzam opinię wyżej oszuści nie odbierają telefonów ze mną też nie rozliczyli się a wiem,że mój dłużnik wpłacił im częściowo

hal

Ze mną też nie rozliczyli się do końca z powierzonych spraw i brak z nimi kontaktu.

Zawiedziona

Uwaga, oszuści, zwinęli się jakis czas temu, nie ma z nimi kontaktu, przepadli z moimi wierzytelnościami.

oran

przede wszystkim osoby tam zatrudnione nie są z wykształcenia prawnikami a tym bardziej nie mają bladego pojęcia jak należy stosować przepisy prawa. Zważywszy iż większość ich działań jest po prostu kuriozalna. Ale cóż skoro niema tam chociażby magistra prawa to czegóż się spodziewać.

były pracownik

właściciel kantuje jak się da! w dodatku nie tylko pracowników ale i klientów jak również i wspólników! człowiek jednego strzału!

git

zgadzam się z przedmówcą.

Zostaw opinię o Omega Inkasso Sp. z o.o. Kancelaria Windykacyjna - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Inkasso Sp. z o.o. Kancelaria Windykacyjna