Negocjator Kancelaria Windykacyjna Damian Kalbarczyk

Piaseczno

Opinie o Negocjator Kancelaria Windykacyjna Damian Kalbarczyk

ZPO

Witam, Nasza firma również zlecała kilka spraw tej Kancelarii. Jesteśmy zadowoleni z ich usług. 3 sprawy zakończyły się spłatą należności. Jedna od pół roku się spłaca. Ostatnia sprawa, przyznam że trudna zakończyła się postępowaniem sądowym. Naszym zdaniem, warto zlecać takie sprawy tej firmie. Ocenę wystawiamy bardzo dobrą, gdyż na celującą trzeba zasłużyć.

Klient

Współpracuję z Kancelarią Windykacyjną od 5 lat. Współpraca przebiega rewelacyjnie. Działania są prowadzone szybko i profesjonalnie. Zdać sobie trzeba sprawę, że czasami szybko nie da się odzyskać należności, ale Kancelaria robi wszystko żeby należność zabezpieczyć. Warto chronić swoje pieniądze z tą Kancelarią

Zostaw opinię o Negocjator Kancelaria Windykacyjna Damian Kalbarczyk - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Negocjator Kancelaria Windykacyjna Damian Kalbarczyk